Megyei Képvislők Tanács

Név Jogosultság
Faragó Péter SZKT  a betöltött tisztség jogán
Bognár Levente SZKT a betöltött tisztség jogán
Péró Tamás SZKT a betöltött tisztség jogán
Korondi Józsa Erika polgármester a betöltött tisztség jogán
Kovács Imre polgármester a betöltött tisztség jogán
Haász Tibor polgármester a betöltött tisztség jogán
Erdős Bálint polgármester a betöltött tisztség jogán
Papp Attila polgármester a betöltött tisztség jogán
Orth József Norbert alpolgármester a betöltött tisztség jogán
Sandu Krisztián alpolgármester a betöltött tisztség jogán
Andó László alpolgármester a betöltött tisztség jogán
Andresz József alpolgármester a betöltött tisztség jogán
Bölöni György megyei tanácsos a betöltött tisztség jogán
Szabó Mihály Arad városi tanácsos a betöltött tisztség jogán
Király Árpád római-katolikus egyház a betöltött tisztség jogán
Módi József református egyház a betöltött tisztség jogán
Jakab István evangélikus egyház a betöltött tisztség jogán
Sallai Jakab baptista gyülekezetek a betöltött tisztség jogán
Tusz Ferenc MAT elnöke a betöltött tisztség jogán
Zágoni Szabó András RMGE elnöke a betöltött tisztség jogán
Stuber Tibor AMISZ elnöke a betöltött tisztség jogán
Pál Norbert AMIT elnöke a betöltött tisztség jogán
Fekete Réka EMKE elnöke a betöltött tisztség jogán
Pellegríni Miklós RMPSZ elnöke a betöltött tisztség jogán
Horváth Levente RMKT elnöke a betöltött tisztség jogán
Erdélyi István Arad-kerületi elnök választott
Sörös Norbert Arad-kerületi elnök választott
Farkas Viktória Arad-kerületi elnök választott
Nagy Sándor vidéki elnök választott
Kocsis József vidéki elnök választott
Almási Vince vidéki elnök választott
Duka Julianna vidéki elnök választott
Bíró Zoltán vidéki elnök választott
Hajas István vidéki elnök választott
Péter Anikó vidéki elnök választott
Lőrincz István vidéki elnök választott
Cziszter Kálmán aradi választott választott
Horváth Imre aradi választott választott
Khell Levente aradi választott választott
Timis Erzsébet aradi választott választott
Hadnagy Dénes aradi választott választott
Fekete Károly aradi választott választott
Derzsi Csaba aradi választott választott
Kárpáti Béla aradi választott választott
Kocsik Éva aradi választott választott
Nagy Tivadar vidéki választott választott
Bartok András vidéki választott választott
Rédi Csaba vidéki választott választott
Csepella János vidéki választott választott
Bányai Mónika vidéki választott választott
Almási Gábor vidéki választott választott
Balogh Erika vidéki választott választott
Péter Adél vidéki választott választott
Lőrincz Vilmos vidéki választott választott
Wager Richard AMIT fiatalok
Csapó Berta AMIT fiatalok
Kocsik Imre AMIT fiatalok
Csillag Adrián AMIT fiatalok
Lantos Nándor AMIT fiatalok
Molnár Ferenc AMIT fiatalok
Molnár Melinda AMIT fiatalok
Ádámcsek Nándor AMIT fiatalok
Tóth János AMIT fiatalok
Mester Roland AMIT fiatalok
Mos Timea AMIT fiatalok
Tripon Ildikó Nőszervezet nők
Kocsis Annamária Nőszervezet nők
Horváth Júlia Nőszervezet nők
Balta Emese Nőszervezet nők
Tóth Hajnalka Nőszervezet nők
Tóth Brigitta Nőszervezet nők
Varga Enikő Nőszervezet nők
Varga Katalin Nőszervezet nők
Németh Emese Nőszervezet nők
Süli Julianna Nőszervezet nők
Kiss Anna Nőszervezet nők
Hamernyik Etelka Nőszervezet nők